Nová cesta k  úspěchu postupu pokroku

Jsme hrdí na náš výrobní závod v Tyrolsku a na naše ryze Evropské produkty. Chceme značku dále rozvíjet inovacemi a nápady založenými na našich zkušenostech. Náš úspěch je pro nás důkazem, že můžeme růst, i když svou produkci udržujeme na místě. To nám dává nejen dobré svědomí, ale také flexibilitu a můžeme především zajistit naši společenskou odpovědnost. Tyto hodnoty a naše vysoké standardy kvality jsou důvodem, proč jsme se dokázali etablovat na mezinárodní outdoorovém trhu. Tým AustriAlpin je tak pevně spojen se značkou za kterou si stojí.

Kdo jsme

Jsme výhradní distributor a dovozce rakouské značky AustriAlpin do České Republiky. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem značky. Myšlenka distribuce této značky vznikla z potřeby přinést na český trh lezecké vybavení s nejvyššími bezpečnostními standardy, které bude inovativní, vysoce funkční a skvěle vypadat.

Jsme aktivními lezci, trenéry a instruktory lezení pro mládež i dospělé. Během našich četných kurzů jsme měli možnost vyzkoušet celou řadu produktů konkurenčních lezeckých značek a až produkty značky AustriAlpin vyhovovali našim nárokům na bezpečnost a funkčnost pro lezecké vybavení.

Vizí celé značky je produkce toho nejlepšího co v lezeckém světě můžete nalézt. Za kvalitu zpracování ručí celý tým AustriAlpin. Zde si můžete prohlédnout aktuálně nejprodávanější výrobky naší značky AustriAlpin →

Naší misí je zvýšení uživatelské spokojenosti ve všech směrech sportů využívajících lezecké i taktické vybavení AustriAlpin. Naším posláním je zpracování, kontrola i doručení každého výrobku v nejvyšší možné kvalitě bez zbytečného ekologického zatížení.

CHALKER Loose Chalk
100 %
FERRATA.BLOC třetí rameno
85 %
PAPNU Chalk Bag
70 %
FISH autotube set
60 %
ELEVEN quickdraw set
45 %

Naše historie

Jak jsme začali a jak pokračujeme.

2018

Karel, Helmut, Tomáš

První krůčky

Navázání spolupráce s výrobcem. Exkurze do výroby a produktové školeni v Rakousku.

2019

První předváděčky produktů AustriAlpin

První předváděčky

První předváděcí akce na lezeckých stěnách a sponzoring lezeckých závodů.

Cepíny a mačky AustriAlpin

Testcentra

Založení Testcenter na Moravě a v Praze

Mladý tým AustriAlpin

Založení AustriAlpin týmu

Podpora a sponzoring mladých nadějných lezců a navázání spolupráce s lezeckým oddílem Horoakademie.

2020

Tvoříme kancelář

Nová kancelář

Rozšíření skladovacích prostor a zaváděni procesních postupů.

Seznamte se s týmem AustriAlpin.cz

SalesRepre & RockStars

Karel Rejchrt Karel Rejchrt Obchodní zástupce Instruktor lezení na umělé stěně a v přírodních terénech, instruktor lyžování Facebook Instagram
Tomáš Párys Tomáš Párys Obchodní zástupce Instruktor lezení na umělé stěně
 
Facebook Instagram
Aneta Loužecká Aneta Loužecká Ambasador Reprezentantka České republiky v ledolezení Facebook Instagram