Horolezectví

Jste spíše vyznavačem letních výstupů? Máte rádi ferraty? Stává se vás, že musíte překonávat ledovcová pole?

MAČKY

Mačky určené pro pohyb po ledovci, po zmrzlém sněhovém svahu, pro lezení ledopádů a mixů. Mačky AustriAlpin jsou všechny vybaveny antibotem, proti nabalování sněhu , a jsou provedeny ve třech variantách – Step-in – pro speciálně upravené boty na patě i špičce, Combi pro boty s patou upravenou pro pevné uchycení maček, kde je špička chycena pomocí pásku a Concept – pro jakýkoliv druh boty – díky páskům a plastovým příchytkám upevníte perfektně mačku k jakékoliv botě.

LEZECKÉ HELMY

Lezecké helmy AustriAlpin jsou ideální volbou pro profesionální i amatérské lezce a návštěvníky zajištěných cest via ferrata.  Helma je vyrobena z ABS, který je odolný proti mechanickému poškození a Vaše hlava tak bude v bezpečí.  Vyrábíme i dětské helmy.

TURISTICKÉ CEPÍNY

Turistické cepíny jsou cepíny určeny pro pohyb na ledovci a na sněhových svazích. Cepíny AustriAlpin jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, nejmodernějšími technologiemi, které si berou to nejlepší z tradice zpracování kovů v údolí Stubai.

VIA FERRATA

LEZENÍ

CANYONING

Vybavení Austri Alpin pro zajištěné cesty – najdete zde helmy na ferraty, kvalitní ferratový set a hlavně jedinečný blokant na ferraty, který slouží jako třetí rameno ferrata setu a unikátní technologie zabraňuje, v případě že se jedná o kolmé a složité úseky,  pohyb blokantu po laně dolů a vy si tak můžete pohodlně odsednout i v náročných pasážích. Blokant zároveň minimalizuje délku pádu v těchto náročných úsecích a je tak vhodný pro začátečníky.

Pokud se nacházíte vysoko v nebezpečné severní stěně Eigeru, na technicky náročné direttisimě na Tre Cime v Dolomitech nebo při zdolávání neuvěřitelných linií Cerro Torre., vždy Vám pomůžou kvalitní skoby AustriAlpin. Spolehněte se na historicky doloženou kvalitu technologie zpracování kovů ze Stubaiského údolí.

Jelikož AustriAlpin je významný výrobce bezpečnostních prvků s využitím ve vzduchu a na skále, využili jsme naše zkušenosti i pro vodu. Pro canyoning jistě využijete naše speciální slaňovací pomůcky a smyčky.

ADDONS

Abyste měli všechno bezpečně uložené a vybavení od AustrAlpin Vám vydřelo co nejdéle, využijte naše doplňky.

zákaznický servis:

Kontakt

Partneři

O nás

Novinky

Copyright © 2014 AustriAlpin.cz

email: obchod@austrialpin.cz

Facebook.com/AustriAlpinCZ

 

developed by 508gd.cz

based on the original AustriAlpin.at